Wybielanie zębów Rychwał

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie wymaga być tylko kwestią genów. Dzięki dobrym zabiegom wybielającym pięknymi zębami może radować się każdy z nas!

Wybielanie zębów Kłecko

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Większość kobiet jest zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze więcej z nas decyduje się na wybielanie zębów, aby oddać im planowany odcień.

kup teraz na allegro

 

Teraz można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak również w gabinecie stomatologicznym. Jaka technologia będzie najznakomitsza, by uzyskać wymarzony efekt?

Spis treści:

Co tłumaczy na prawdziwy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym więc polega?
Jak wybielić zęby – w zakładzie czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów a wyjątkowych zabiegów stomatologii estetycznej?
Co tłumaczy na prawdziwy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów zapewne żyć różny – od bieli aż do odcieni żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym czynnikami genetycznymi, czyli u każdej panie zapewne stanowić on mało inny.

Warto jednak wskazać, że i sam mamy nacisk na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w tym picie znacznej ilości herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, choroby i uszkodzenia zębów także mogą wpłynąć na ich kolor.

Co więcej, odcień uśmiechu zmienia się wraz z wiekiem. U starszych osób przylega do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego te żółtawa zębina jest to mocniej widoczna.

Jednak nawet w ostatnich sukcesach można pobrać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym stanowi wówczas możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym więc polega?

Aby nadać zębom odpowiedni poziom, najczęściej prowadzi się wybielanie zębów Kraków to samo z wielu miast, gdzie możemy skorzystać takich stylów w gabinetach stomatologicznych, a do możliwości jesteśmy i specjalne środki do gruncie w zakładzie.

Na czym dobrze polega wybielanie zębów? To proces liczący na nadaniu im jaśniejszego odcienia. Kiedy on występuje? Powszechnie stawia się to odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w podobnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, ale warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów oraz dziąseł jako istotny skutek uboczny.

W relacji do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu czy te należy zaczekać na niego od paru dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zakładzie czy u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na skorzystanie z środków przeznaczonych do swego użytku, ale i mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z sposobów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów zezwala na pozyskanie pozytywnych wyników, ale należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentysty stanowi ich siła – to efekt uzyskamy szybciej, ale musimy czekać się zarówno z znaczniejszym wydatkiem.

Wybielanie zębów Kłecko

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najznakomitsza? Sprawdź teraz dokładne dane o jakiejkolwiek z nich i wyszukaj taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimś sklepie możemy dostać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które obejmują znaczniejszą dawkę substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a dodatkowo mogą liczyć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zachowaniem past jest możliwe, jednak nie u każdej kobiety daje dobry efekt. Co więcej, należy dbać o tym, by nie używać ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, ponieważ mogą powodować nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej elastyczne na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Kłecko

Paski do wybielania zębów

Do swoich metod wybielania zębów określa się także paski wybielające. Istnieją więc nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na wysoki oraz dolny łuk zębowy. Działają zwłaszcza na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W tym wypadku efekt wybielania zapewne żyć wspanialszy niż w przyrównaniu do past, jednak nie będzie on naprawdę oszałamiający jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Kłecko

Żele wybielające

Posiadają działanie zbliżone do pasków, ale montowane są na zęby z zachowaniem pędzelka czy w układzie wraz z żelem wybierają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów to głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie przeprowadza się żelem wybielającym. W przyrównaniu do wybielania zębów w zakładu pacjenta, wykorzystuje się to wyższe stężenia związków wybielających, dlatego te uśmiech zapewne stanowić także bielszy!

Zabieg podejmuje się od wykonania wycisków zębów, na bazie których komponuje się następnie specjalne osłony z ciała wprowadzane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do korzystania w zakładu. Pacjent powinien wykorzystywać go dowolnego dnia, wypełniając nakładki i wkładając je na zęby.

Czas trwania diety to przeważnie od 7 do 14 dni, przy czym wynik może utrzymać się na dalszy termin niż w wypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Kłecko

Wybielanie lampą

Nowa oferta dostępna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W tym wypadku korzysta się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która kieruje ich aktywację. Taka forma pozwala na zdobycie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to samo z miast, gdzie stanowi ono dostępne, uważane jest zbyt najlepszą opcję. To efekty wybielania są najlepsze – można wziąć wiele większą dysproporcję w odcieniach zębów niż z zachowaniem innych form. Jest wówczas jeszcze zabieg bardzo intensywny – raz wykonany zezwala na mieszkanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to bezpieczna metoda, która zarządzana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Kłecko

Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko od razu po zabiegu, ale również na długi czas po nim, należy dbać o właściwym postępowaniu. Kluczowa jest w tym wypadku tak zwana biała dieta. Co toż jest?

Biała dieta to dieta, która wystawiana jest po zabiegach wybielania zębów, a też innych sposobach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na usunięciu z diety barwiących produktów, które mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między drugimi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a także z własnych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także chwali się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się prowadzić przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, tylko im dłużej uważa się jej zaleceń, tymże ciekawsze efekty można pobrać. Wówczas biel zębów po zabiegu zapewne żyć znana nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który kupi na pozyskanie bardzo przydatnych wyników, ale należy dbać o tym, że nie wszystkie zęby mogą stanowić ludzie wybielaniu.

Związki wybielające działają ale na zęby naturalne, dlatego także nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków bądź te plomb w zębach. Wobec tego roli planujące pełną dawka wypełnień mogą nie osiągnąć dobrych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie ważny a potrafi nakładać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – wykorzystuje się to specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Przydatny jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna toż nie tylko wybielanie zębów Kraków również w kolejnych miastach. To także pełna paleta innych zabiegów, które dają na zdobycie efektu bielszych zębów. Z czego warto zastosować?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na uniknięciu z nich osadu i osadu nazębnego. U dużo kobiet pozwala na pozyskanie bardzo ciekawego wyniku – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są i przed wybielaniem zębów, aby kupić ciekawsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to niewielkie płatki porcelany, które pisane są na zębie. Ich obiektem jest korekta kształtu zęba, a też jego koloru. Dzięki licówkom można kupić bardzo korzystne efekty i sprawiać się całkiem nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na jeden ząb. Wybielanie zębów Kłecko

Korony

Korony protetyczne zaczynane są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zmieniają go oraz przystają na prowadzenie jego ról. Korony można mieścić na zdrowym korzeniu czy na implancie stomatologicznym.

Korona zezwala na całą zmianę koloru zęba, a i zapewne żyć kierowana w projekcie poprawy estetyki uśmiechu w wypadku, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów a wyjątkowych zabiegów stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz dobry gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie usługi te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wziąć z grubej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *