Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko myśli na ostatnie, że 2019 rok będzie daleko interesującym momentem na rynku kryptowalut. W ostatnim etapie media obiegła informację o tym, iż w dawnym roku na rynku pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tymże jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował daleko w głowę, i wiele projektów ICO zaprezentowało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wejście w branżę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który zakończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre prezentowały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest doskonałym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże duże szanse na duże zyski, o czym świadczył nawet na bliskim instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w miarach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W akcji nie brakuje też takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Trochę więcej szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wygląd był zdolny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut miany jest z bogatą uwagą. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jak KNF i UOKiK krytycznie wyraziły się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu solidnych projektów zdarzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto jesteśmy w regionie, jaki ze szczególnym dystansem przystępuje do innowacyjnych projektów.

Saleta patrzy w perspektywa

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do naszych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W konkretnym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na wniosku wszystek będzie mógł otrzymać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowie BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest ekskluzywną oraz lubianą osobą nie dopiero w świecie boksu. W przeciwieństwie do nowych celebrytów, Saleta raczej wyróżnia się zdrowym umysłem a w historie nie wykazywał tendencji do unoszenia się z motyką na słońce.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszelki proces emisji SaletaCoin zaś jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie odpowiadał za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na zupełnie nowej platformie stworzonej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer bawi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to przedsięwziął opinię o zgodzie z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to szybko dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest istotną nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie podawała specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć inne usługi albo towary w istoty gadżetów. Projekt jest więcej na planie propagowanie sportu wśród młodzieży, oraz w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego celu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *