Ładowarka samochodowa Kamień Pomorski zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Duże ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Recz

Simple Fast
Innowacyjne technologie pojawiają się w znacznie dużym tempie, często w części samochodowej. Kształtują się systemy bezpieczeństwa, kształtuje się komfort jazdy. Towarzyszy nam te postęp sprzęty, który umożliwia w życiu codziennym kierowcom. Do walki wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w skóry bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony wyposażone w model ładowania QI dostosowane są do tego sposobie ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Recz

Funkcjonalność i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowoczesne rozwiązanie dla każdych kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w okresie przekazywania go do bazy podnoszą go skrzydłami i zaczynają ładowanie w poszczególnej chwili. Sam zaczep ma z chęci akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej metodzie jest wspomniany komfort użytkownika. Korzystając z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wychodzącym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w klubie miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do centrali i np. w podróży do rzeczy ładować. W chwili tej niemal wszystek jest posiadaczem smartfona. Sprzęt polecany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te rzeczy powodują ciągłą stratę energii baterii przez co smartfon musi żyć na bieżąco ładowany. I tu mając pod uwagę oczekiwania kierowców także dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Recz

Stabilność oraz szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest stabilne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana istnieje w kratce środkowego nawiewu, przez co tania istnieje w jakiejś chwili dla prowadzącego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie ma szanse żeby w wszelki sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w przypadku gwałtownych manewrów za kierownicą. Innowacyjna metoda Quick Charge 3.0 pozwala na wydajniejszy oraz dużo większy proces ładowania telefonu aniżeli w średnim sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o średnice od 4,5” do 6,5”. Pozwala ponadto na szybką książkę ze aparatem będącym w kotki i jego obsługą jedną ręką. Ponadto jest możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Recz

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera następujące elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu przenosi się w nadzwyczaj stereotypowy i dogodny sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie elementy są połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Istnieje zatem rozwiązanie bardzo intuicyjne dla każdych użytkowników. Indukcja stoi się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek stoi się centralną postacią- presja a przede wszystkim czas toż segmenty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie ułatwić pracę, w ostatnim przypadku ładowarka indukcyjna są pożądane nie tylko przez gadżeciarzy ale też dla każdego, kto lubi gładkie i praktyczne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Recz

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *