Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Pyrzyce

Zachodniopomorskie

Firma Kurierzy interesuje się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak również szerokie zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na swej stronie po wpisaniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, bliska i wygodna zapłata za pomoc, infolinia dostępna dla odbiorców w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy odpowiedzialność w razie jakichkolwiek problemów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz znacznie, wiele nowych. Zamawianie z nami przesyłek, to łatwo prosta czynność, oszczędzająca godzina i pieniądze.

DPD kurierzy Szczecin

 

Stanowimy jedyną z prowadzących marek na placu poruszających się logistykom przesyłek. Chodzimy na własną firmę już od 2009 roku i identyfikujemy się profesjonalizmem, na dowolnym kroku swej pracy – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na placu polskiego regionu i za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich klientów i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych aktualnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez względu na ostatnie, czy posiadasz przesyłkę nie standardową, albo jej czas doręczenia jest żyć ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i model przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną opcję na placu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Szczecin

Po dokonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego emitowanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium informacji na problem wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od czasu dostawy, firmy która ma najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia drugiego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na ścianie www. wysylka-palety. pl możesz wziąć wiele danych na punkt swej możliwości, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie trać czasu na poszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najwłaściwszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej gdy to dopiero możliwe.

DPD kurierzy Szczecin

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie prosto i biorąc się do całkowitych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z niskich na rynku, co znacznie wyróżnia nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale płaciło się, gdyż teraz możemy oznaczać usługi coraz dużo profesjonalnie.
Jeśli planujesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i okazjonalne ceny wysyłek w którymkolwiek miejscu, to dopiero u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci postać i pielęgnację o każdego mężczyznę a u nas inwestujesz nasz drogocenny godzina i pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na całym świecie. By ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, ale z opcją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci też w rozwiązaniu wszystkiego typie problemów w doskonały i delikatny sposób. Zadowoleni klienci, to podstawa rozwoju znanej firmy, ponieważ są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że używamy ale ze sprawdzonych, ciężkich i wybranych firm kurierskich? Dzięki temuż zajmujesz gwarancję udzielanych przez nas usług na największym poziomie.

DPD kurierzy Szczecin

Oczywiście posiadamy system dobry z całymi informacjami RODO. Co to świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne informacje swoich klientów, którymi liczysz się z nami podczas składania zamówień, a wtedy umieszczamy je bezpiecznie razem spośród całymi informacjami RODO i właściwym prawem Polskim.

Działamy fair i rozumiemy jak doskonały jest twój czas, a jako jedni na placu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do pobrania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z pewnego początku nie została zwrócona na godzina. I jeżeli masz sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością doręczenia na okres, to dopiero u nas!

Doceniono nas na placu Krajowym i poznano na miejscu nowych firm nominacją do zapłaty Ekomers w kategorii „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy swoją firmę, by sprostać najbardziej wielkim wymaganiom znanych wszystkich klientów. Zadowolimy a twoje wymagania. Nie wskazujesz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Szczecin

Zobacz również Wysyłka palety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.